Truhlarstvi Urban


Obsah:

Pár tipů pro inspiraci

Nábytkové prvky doplňující stávající vybavení

Koupili jste si nábytek do obývacího pokoje, ale jeho rozměr neodpovídá přesně místu kde stojí? Ještě by se vešla menší skříňka, knihovna či police, ale tento rozměr prodejce nenabízí? Snadná pomoc - truhlář vám ji vyrobí ze stejného materiálu a tak, že nikdo nepozná, že nebyla součástí kompletu. Podobně můžete doplnit původní vybavení bytu nejen doplňky nábytkových sestav, ale i drobným nábytkem např. stolky, poličkami, květinovýmí stolky, a jinými solitery.

Originální kusy nábytku dle návrhu zákazníka

Máte jasnou představu o tom jaký nábytek si do svého bytu přejete, ale v obchodě si nemůžete vybrat? V časopise jste viděli kus nábytku, který vás okouzlil, ale nepodařlo se vám objevit obchod, kde by se dal koupit? Truhlář vám rád vaše přání splní - stačí zadat rozměry a případně namalovat nebo přinést fotografii, jak by měl nábytek vypadat a můžete ho mít. Pokud neumíte malovat nevadí, když popíšete svou představu, truhlář ji načrtne sám.

Nápadité prvky pro malé prostory

Máte malý byt a ten potřebuje nějaké chytré řešení pro všechny činnosti, které se v něm mají odehrávat? Prostor se dá zvětšit vestavěnými patry, vestavěnými stupínky, zvýšenými postelemi s velkým úložným prostorem, využitím výklenků a prostor pod stropem. Pomohou také různé netypické prvky skládacího a variabilního nábytku. To vše je možné individuálně řešit za pomoci truhláře.

Originální řešení úložných prostor

Starší byty obvykle postrádají to, co je v dnešní době stadardem - šatny nebo prostory pro uložení úklidových potřeb. Mnohde se tento nedostatek dá řešit vestavěnou šatnou nebo vestavěnou skříní. Tyto úpravy mohou výrazně zkvalitnit úroveň vašeho bydlení. Vaše konkrétní požadavky a přání v souladu s dosavadním vybavením bytu jsou úkolem pro truhláře.

Kuchyně - téma dneška

Původní kuchyňská linka už neodpovídá vašim potřebám či vkusu? Truhlář vám pomůže tento problém řešit - vyrobí kompletní kuchyňský kuchyňskou linku přesně podle vašich představ, nebo stávající oživí výměnou dvířek a doplněním o nové nábytkové prvky.

Koupelny a toalety

Koupelny v dnešní době nabývají na významu a kromě zařízení obyklou či neobvyklou sanitární výbavou jsou zařizovány koupelnovým nábytkem. Tam kde nemůžeme změnit koupelnu jako takovou je možné si pomoci originálním nábytkem vyrobeným přesně na míru stávajícího prostoru. Totéž se týká i samostatných toalet, kde se mnohdy najde místo pro nábytek na uložení úklidových prostředků.

Předsíně

Předsíně jsou vstupním prostorem bytu a měly by tak trochu reprezentovat byt i jeho obyvatele. Bohužel často není jejich vybavení věnována dostatečná péče a obvykle plní spíše roli odkládací a skladovací, ale i tak je možné vybavit je originálním nábytkem, který bude nejen účelný ale i estetický.

Památeční kousky nábytku

Máte nějaký oblíbený kus nábytku a i když víte, že dnes je jednodušší a většinou levnější, staré vyhodit a koupit nové, nechcete se ho z osobních důvodů vzdát. Pak jeho zašlou krásu může obnovit truhlář. Je ovšem nutné počítat s tím, že jde o speciální a náročnou službu. Nábytek je nutné rozebrat na jednotlivé díly, očistit od všech povrchových úprav a jiných nečistot, vyspravit či doplnit poškozené částí, a následně opět nábytek setavit a opatřit jej novou povrchovou úpravou.

Ze starého nové

Rádi byste si zmodernizovali bydlení, ale dveře obvyklé ve starší panelové zástavbě jsou pro vás tvrdým oříškem? Truhlář vám je zrenovuje a vylepší tak, aby odpovídaly dnešním požadavkům


Textová verze (bez CSS)